İletişim

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin | ARAYIN, ZİYARET EDİN, MAİL ATIN

Üretim ve Ar-Ge Merkezleri
Üretim ve Ar-Ge Merkezleri


Tesis:

Fatih Mahallesi, Tuğba 6 Sk. 06760, Çubuk / ANKARA

 

Ar-Ge:

ODTÜ Teknokent, İkizler Binası, 06800, Çankaya / ANKARA

0312 750 0 749
info@soleratarim.com

Yurt Dışı İrtibat Noktaları
Yurt Dışı İrtibat Noktaları


Kaliforniya / ABD:
3550 Pacific Av
94550 Livermore CA
+1 (925) 724-6606


Doha / Katar:
Beside Salwa Road KFC & Aziz Petrol Station
Doha/Qatar
P.O.Box: 4212
+974 3360 8629

Yurt İçi İrtibat Noktaları
Yurt İçi İrtibat Noktaları


Antalya:
antalya@soleratarim.com
0312 750 0 751


Edirne:
edirne@soleratarim.com
0312 750 0 751


Elazığ:
elazig@soleratarim.com
0312 750 0 751


Kırşehir:
tcm@soleratarim.com
0312 750 0 751


Malatya:
malatya@soleratarim.com
0312 750 0 751


Manisa:
manisa@soleratarim.com
0312 750 0 751


Mersin:
mersin@soleratarim.com
0312 750 0 751


Isparta:
isparta@soleratarim.com
0312 750 0 751


Yozgat:
yozgat@soleratarim.com
0312 750 0 751